Zpráva revizní komise ze dne 15.6.2016

11. července 2016 v 9:18 |  Zprávy revizní komise

  1. Kontrola účetnictví za období roku 2015

Byla provedena kontrola vedení a správnosti účetních dokladů Bytového družstva řadových domků řady G IV vč. zúčtování a kontroly účetní uzávěrky za období roku 2015. Při kontrole nebyly revizní komisí shledány žádné nedostatky. Všechny účtované položky byly zúčtovány v souladu se Stanovami družstva a výdaji schválenými členskou schůzí Bytového družstva a předpisů s tím souvisejících. Revizní komise navrhuje převedení záloh na odpojení tepla do Fondu oprav. Dále revizní komise upozorňuje, že z účetnictví není patrné, zda platbu za komíny ve výši 545,- Kč uhradili všichni členové, kterým byla kontrola provedena. V době vypracování Zprávy revizní komise nebyly k dispozici údaje o rozúčtování služeb, nebyly tedy kontrolovány.

V průběhu účetního období žádný z členů Družstva nepožádal revizní komisi o mimořádnou kontrolu účetnictví družstva.  1. Kontrola plateb nájemného za rok 2015

Při kontrole plateb nájemného za uplynulé období roku 2015 bylo zjištěno, že platební morálka členů družstva uspokojivá. Dosud nebylo uhrazeno vyúčtování služeb u členů Vondráčkových za rok 2014, revizní komise navrhuje předat Vondráčkovým výzvu k úhradě a dále využít všechny zákonné prostředky.

  1. Fyzická inventura pokladny

Fyzická inventura stavu pokladny k datu 15.6.2016 nebyla provedena.

Za revizní komisi bytového družstva rodinných domků řady G IV:M. SládkováE. Vodičková
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama