Zápis z jednání představenstva Bytového družstva rodinných domků řady G IV ze dne 17.5.2018

22. května 2018 v 17:25 |  Zápisy představenstva

Přítomni: D. Vožický, E. Vodičková, M. Sládková


Projednané body:


1. Daňové přiznání za rok 2017 bylo odevzdáno, šanon Účetnictví 2017 předá revizní komisi předseda D. Vožický.


2. Závěry z mimořádné členské schůze dne 12. 1. 2018 byly provedeny. Po dohodě přítomných zatím nebude iniciována úprava - aktualizace - stávajících Stanov.


3. P. Vondráček byl vyzván k doplacení neuhrazené částky za revizi komínů za rok 2016 ve výši 545,- Kč. Představenstvo dále projednalo dopis od p. Vondráčka ohledně žádosti na jeho výhradní členství v Družstvu. Z podkladů, které mám představenstvo k dispozici se jeho žádost nejeví jako opodstatněná. Z tohoto důvodu bude p. Vondráček vyzván předsedou BD k předání relevantních podkladů.


4. Vzhledem k ukončení činnosti P. Pillera v oblasti vedení účetnictví probíhá výběrové řízení na výběr účetní firmy. Byla oslovena společnost SVJ-účetnictví a Daně a účetnictví Praha, s.r.o. Nabídky budou vyhodnoceny na příštím jednání představenstva.


5. Platební morálka členů Družstva je dobrá, kromě p. Štveráka, který neuhradil zálohu za 3./2018. Kontrolu provedla E. Vodičková. D. Vožický vyzve p. Štveráka k úhradě.


6. M. Sládková informovala o ústní žádosti vedlejšího Družstva ohledně odstranění převislé větve ze stromu ze zahrady p. Osmíka. Předseda BD vyzve k tomuto úkonu P. Osmíka.


7. U popelnice BD někdo odložil větší množství zahradního odpadu, což je obecně kvalifikováno jako přestupek. Náklady související s úklidem musí uhradit Družstvo, viníkovi budou tyto náklady vyúčtovány, pokud bude zjištěn. Členové Družstva budou na nepřístupnost takového jednání upozorněni na Výroční schůzi, vč. náhradních možností jako jsou velkoobjemové kontejnery (viz http://vpp10.cz/odpady-a-pece-o-vp/sberny-a-odpady/velkoobjemove-kontejnery.aspx) nebo možnost odvozu do sběrného dvoru Domeček.


8. Předpokládaný termín Výroční členské schůze je 18. 6. 2018.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama